SetteJewels – The Art Of Jewellery

Sıkça Sorulan Sorular:

Ürünlerimiz yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve uzun süreli dayanıklılık sağlar. Ürünlerimiz renk solması, kararma gibi sorunlarla karşılaşmamanız için özenle seçilmektedir. Ancak uzun süre kimyasallara maruz kalan ürünlerimiz oksitlenebilmekte, bu da bir kaç yıl sonra solma ve kararma riski oluşturabilmektedir. Bu nedenle ürünlerinizi temiz bir şekilde saklamanızı öneririz. Ürünlerimizde herhangi bir kalite sorunuyla karşılaşırsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Buraya tıklayarak Instagram adresimizden veya burayı tıklayarak. En kısa sürede gerekli aksiyonları alıp size özel rahatsızlık indirimi uygulayarak sorunu çözeceğiz.

If your orders are placed on business days, they are usually delivered to our contracted company Sürat Cargo within one business day. An order placed on Monday will reach you within an average of 4 days unless there are any problems.🎁

Kredi veya banka kartınızla 3D Secure ile ödeme yapabilir veya para transferi yöntemini seçebilirsiniz. Ayrıca para transferi ödemelerinizde komisyon farkı olan %5 ve üzeri ücreti siz müşterilerimize iade ediyoruz!

Ürünlerimizin tamamı gerçek doğal taşlarla süslenmiş takılardır!

TRY Türk lirası